Winter car

Lõppastme koolitus (B-kategooria)

Kursusele on võimalik registreeruda meie kodulehel või klassiruumis. Kursus on võimalik läbida ühe päevaga. Teooriakursus toimub veebikeskkonnas ja saate selle meie juures läbida ka juhul, kui ole teises autokoolist. Pärast praktilise osa läbimist saate lõputunnistuse juba samal päeval, seejärel on teil võimalik alustada juhilubade vahetus. Juhilubade vahetus on võimalik algatada kuu aega enne esmaste juhilubade aegumist. Koolituse äigus läbitakse erinevaid harjutusi, mis imiteerivad tüüpilisemaid ohuolukordi liikluses.
  • Õpite kuidas juhtida sõidukit libedas keskkonnas
  • Õpite millised pidurdustehnikaid kasutada sirgel või kurvis
  • Õpite kuidas turvaliselt teel olevast takistusest ümber põigata
  • Õpite kuidas juhitavuse kaotanud sõiduk tagasi enda kontrolli alla saada