Start Autokool tutvustus

Start Autokool teostab A, A2 ja B kategooria sõiduõpet. Eelnev kogemus ei oma tähtsust, sest me garanteerime paindliku ja professionaalse õppeprotsessi. Meie eesmärk on pakkuda õpilastele kvaliteetset hariduskogemust, kasutades tänapäevaseid õpetamismetoodikaid. Meie autokool on täielikult litsentseeritud ja sertifitseeritud Transpordiameti poolt. Kliendi rahulolu ja professionaalne juhendamine on meile prioriteediks. Start Autokoolis sõitmine ei ole lihtsalt Transpordiameti eksamiks valmistumine – see on eluks olulise oskuse õppimine.
Meie missioon
Meie missioon ei seisne ainult õpetada teile ohutu sõidu oskusi ja läbida riiklik sõidueksam. Meie spetsialiseerume õpetamisele, enesekindlale sõidule, säästlikkusele ja iseseisvusele igapäeva liikluses. Selle saavutamiseks pakume erinevaid kursuseid, mis vastavad teie vajadustele ja aitavad teil teel hakkama saada.

Kohtu meie juhendajatega

Vadim Kolerov image

VADIM KOLEROV

A, B, A2 kategooriad
Litsents nr: ÕT004711
Minu nimi on Vadim ja ma olen Start Autokooli asutaja. Olen olnud kirglik autojuht alates noorest east ja otsustasin liituda selle valdkonnaga, et jagada oma kirge teistega. Minu nägemus autojuhtimise õpetamisest on ainulaadne ja mind inspireerib mootorrattasõit. Isiklikult olen motospordi fänn ja tahtsin ehitada oma unistuse meeskonda.

JURI KIUR

Litsents nr: ÕT005788
Juri on kogenud sõiduõpetaja, kes õpetab, kuidas sõidukit ohutult ja enesekindlalt juhtida. Tal on vajalikud teadmised ja oskused, et pakkuda õpilastele tõhusat koolitust. Hindab õpilase sõiduoskusi, töötab välja koolitusplaani, annab praktilisi tunde, et aidata õpilasel parandada oma sõiduoskusi ja annab juhiseid liiklusseaduste ja -reeglite kohta ning aitab sõidueksamiks valmistuda. On võime jääda rahulikuks ja käsitseda närvilisi või kogenematuid juhte.
Juri Kiur
Kristina judina image

KRISTINA JUDINA

Litsents nr: ÕT005297
Ära kunagi anna alla, see on elu moto. Läbi aastatepikkuse juhtimis- ja personalikogemuse tagan kõigile lähenemise. Erinevad uuendused, mis kaunistavad minu portfelli, pakuvad individuaalset, kaasaegset lähenemist igale õpilasele, võttes arvesse tema vajadusi ja eripärasid. Raske töö toob tingimata kaasa positiivse tulemuse. Mulle meeldib olla assistent ja mentor töömahukal õppimisviisil.

ILJA JATSENKO

A, B, A2 kategooriad
Litsents nr: ÕT005303
Tasakaalukas, kannatlik ja lahke õpetaja. Individuaalne lähenemine, tolerantsus ja selgitus kättesaadaval kujul, ilma keerukate terminiteta. Aastatepikkune sõidu- ja õpetamiskogemus annab õpilasele palju teadmisi, mis on vajalikud erinevate tee- ja ilmastikutingimustega sõitmiseks. Mitu tuhat eksamite positiivset tulemust, õpilaste ja eksamineerijate positiivne tagasiside tagavad õpetaja professionaalsust. Kas pole nii? Tule ja veendu selles.
Ilja jatsenko image
Pavel Larin image

Pavel Larin

Litsents nr: ÕT005789

Meie juhendajate poolt pakutavad võimalused

Regulaarsed sõidutunnid

Praktilise sõidueksami ohutu ja edukas läbimine on eesmärk, mis tuleb endale seada. Meie juhendajad muretsevad teie ohutuse pärast teel ja valmistavad teid ette võimalikult kõrgel tasemel, et saaksite sõidueksami läbida esimesel katsel.

Intensiivsed sõidutunnid

Kui teil on õppeprotsessiks aega vähe või olete sihikindlalt võtnud eesmärgiks läbida õppeprotsess võimalikult kiiresti, siis saame teid aidata valmistuda eksamiks lühikese aja jooksul. Intensiivne programm kestab 7 päevast kuni 12 nädalani.

Kogemust värskendavad sõidutunnid

Eksam on sooritatud mõnda aega tagasi ja sõidukogemused on hakanud ununema? Antud sõidutunnid on ideaalsed juhtidele, kes on läbinud sõidueksami, kuid pole pikka aega sõitnud.